"CutestNordic" - "Uodo šeimos turgelyje" Šiauliuose

Pagaliau šventės jau atskuba! Kalėdų Senelis ruošiasi, triūsia, tačiau jam labai praverstų šaunūs pagalbininkai. Laiškas Kalėdų seneliui jau parašytas, ir vaikučiai jau pradeda laukti dovanų. Tad kviečiame Kalėdų Senelio pagalbininkus, visus visus, ir didelius, ir mažus - į "Uodo šeimos turgelį" Šiaulių Arenoje lapkričio 24 dieną, kur vaikučių ir tėvelių lauks mažieji "CutestNordic" draugai. 

Puiki proga išrinkti kažką mielo ir gražaus savo mažyliui. Tereikės pakuždėti Kalėdų Seneliui į ausį, ir norai būtinai išsipildys. Iš laimės trykšdami vaikai kalbės, kad šiemet Kalėdų Senelis - pats geriausias!

🎁🎁🎁

"CutestNordic" tai pirmas dalyvavimas mugėje. Svarbus įvykis. Kviečiame visus prie mūsų stendo, kur galėsite gyvai pamatyti, paliesti, daugiau sužinoti ir, žinoma, įsigyti "CutestNordic" žaislų. Labai visų laukiame. Iki susitikimo!


0
Visos teisės saugomos. 2019-2020

Skandinaviški žaislai, žaislai vaikams, žaislai kūdikiams, žaisliukai eglutei, dekoracijos, karuselės, dėlionės, dovanos vaikams, rankų darbo, kalėdinės dovanos, atvirukai, atvirukas su voku, mediniai žaislai, minkšti žaislai, Maileg žaislai, OYOY Living design, JaBaDaBaDo.

 .