Filmukai

Įdomiausi nuotykiai, gražiausi veikėjai, prasmingiausios istorijos labiausiai patraukia mažus ir didelius, norinčius pasinerti į nuotykių, spalvų ir šviesos pasaulį per filmus.

Galime džiaugtis tuo, kad filmų pasirinkimas plačiąja prasme yra didžiulis. Kita vertus, kuo didesnis pasirinkimas, tuo sunkiau nuspręsti. Visi norime būti gerais tėvais ir savo vaikus mokyti teigiamų vertybių – dora, meilė, draugystė, ištikimybė, šeima. Ir stengiamės vaikus apsaugoti nuo "blogų žodžių" ir netinkamo elgesio. Šiuolaikiniuose filmuose vaikams pastarųjų tikrai netrūksta.

Todėl rūpestingai atrinkome dešimt vertingų išskirtinių, stebuklingų 2D ir 3D animacinių filmų vaikams ir visai šeimai. Šiuos filmus džiugu ir, svarbiausia, be baimės, galite leisti žiūrėti savo mažiesiems, bei labai tikėtina, jog patiks ir jums - tėveliams. 

Sudarydami sąrašą rėmėmės ne komercine sėkme ir aukščiausiomis vietomis populiariausių sąrašuose. Svarbiausi mūsų kriterijai - vertingas turinys, originalus stilius bei išskirtinė animacija.

Norėdami būti sąžiningi bei objektyvūs, sąrašą pateikiame abėcėlės tvarka :)


  1. "Didelis piktas lapinas ir kitos istorijos" ("Big Bad Fox and Other Tales", 2018)

Tai ilgametražis 2D animacinis filmas šeimai, kurį sudaro trys skirtingos istorijos. Pagrindiniai herojai – miško ir ūkio gyvūnai, bandantys išgyventi, ir patenkantys į kurioziškas situacijas. Pagrindiniam herojui Lapinui netikėtai tenka atlikti Gandro vaidmenį ir pristatyti tėvams kūdikį. Kitoje istorijoje jis tampa rūpestingu tėvu trims viščiukams, kurie patys pradeda manyti esą piktos lapės; o vėliau dar turi išgelbėti Kalėdas.

Dešinės pusės blokas

Čia galite įrašyti tekstą, kuris bus matomas dešinėje pusėje. Toks pat turinio blokas matomas ir kairėje.


cutestnordic_kaledine_akcija
uodasDešinės pusės blokas

Čia galite įrašyti tekstą, kuris bus matomas dešinėje pusėje. Toks pat turinio blokas matomas ir kairėje.

0
Visos teisės saugomos. 2019-2020

Skandinaviški žaislai, žaislai vaikams, žaislai kūdikiams, žaisliukai eglutei, dekoracijos, karuselės, dėlionės, dovanos vaikams, rankų darbo, kalėdinės dovanos, atvirukai, atvirukas su voku, mediniai žaislai, minkšti žaislai, Maileg žaislai, OYOY Living design, JaBaDaBaDo.

 .