Šiluma ateina iš Šiaurės

Sveiki atvykę į CutestNordic.lt !

Be galo džiaugiamės jūsų apsilankymu!

Nordic stilius vaikams - tai be galo meilūs, išskirtiniai, rankų darbo žaislai ir apranga vaikams bei kūdikiams iš Skandinavijos. Jiems atsispirti tiesiog neįmanoma. Kruopščiai atrinkome ir su meile atnešame Jums. Tikime, kad mažosios šeimos princesės ir karaliukai čia atras geriausią savo draugą.

Skandinaviškam gyvenimo būdui puoselėjame meilę jau labai seniai. Šiltas jaukus minimalizmas yra kultūra mums be galo artima. Pasiimame iš jos tai, kas mums artima, ko siekiame ir ko norime vaikams, šeimai ir jaukiems namams. Šia meile norime pasidalinti ir su jumis.

Natūralūs, mieli Skandinaviški žaislai besąlygiškai paperka ir sužavi. Subtilūs raštai ir spalvos spinduliuoja ramybe. Rankų darbo žaislai pagaminti iš ypač aukštos kokybės medžiagų. Pasiūti iš 100% natūralios medvilnės ir siūlų. Mediniai žaislai gaminami tik iš natūralaus medžio ir dažomi sveikatai nekenkiančiais dažais.

Mūsų atstovaujami prekių ženklai yra Maileg, JaBaDaBaDo, OYOY Living design, ir mes toliau augame.

Tikime, jog šiluma ateina iš Šiaurės.


Su šiltais linkėjimais,

CutestNordic


0
Visos teisės saugomos. 2019-2020

Skandinaviški žaislai, žaislai vaikams, žaislai kūdikiams, žaisliukai eglutei, dekoracijos, karuselės, dėlionės, dovanos vaikams, rankų darbo, kalėdinės dovanos, atvirukai, atvirukas su voku, mediniai žaislai, minkšti žaislai, Maileg žaislai, OYOY Living design, JaBaDaBaDo.

 .